Atrakcyjne usta – jakie zabiegi mogą nam pomóc?

Usta wpływają na wygląd całej twarzy. Czasami zdarza się, że są nieproporcjonalne w stosunku do reszty twarzy, zbyt wąskie. Często też występują wyraźne dysproporcje pomiędzy górną a dolną wargą. Nowoczesna medycyna estetyczna może nam pomóc poprawić ich wygląd. Osobom niezadowolonym z wyglądu ust bardzo często zaleca się wykonanie zabiegu Lip Lift.

Dla kogo jest Lip Lift?

Zabieg Lip Lift może być wykonywany u osób dorosłych. Świetnie sprawdzi się u pań, które mają dużą przerwę między nosem, a górną wargą. Zabieg pomoże wyrównać dysproporcje. Innym przypadkiem, kiedy Lip Lift przyniesie dobre rezultaty będzie wyrównanie dysproporcji pomiędzy dolną a górną wargą. Po przeprowadzeniu zabiegu usta staną się bardziej proporcjonalne. Nasz wygląd stanie się bardziej atrakcyjny. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/lip-lift-podniesienie-ust.

Pokaż swój uśmiech

U niektórych osób podczas uśmiechu nie widać zębów. Wiele pań odczuwa z tego powodu duży dyskomfort. Tu również z pomocą przychodzi Lip Lift. Podczas zabiegu wykonywane jest nacięcie, które podnosi delikatnie górną wargę do góry (zwiększa się powierzchnia tzw. czerwieni wargowej). Po zabiegu, gdy się uśmiechamy, nasze zęby są widoczne, a my możemy cieszyć się pięknym, pełnym uśmiechem. Wiele pań zdecydowała się na zmianę swojego wyglądu właśnie z tego powodu.

Podkreślenie ust makijażem

Panie, które poprawiły wygląd swoich ust chętnie decydują się na podkreślanie ich makijażem. Na proporcjonalnych, pełnych ustach pięknie prezentuje się na przykład mocna czerwona szminka w intensywnych barwach. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się na wieczorowe wyjście. Na co dzień możemy zdecydować się na podkreślenie ust szminką w delikatniejszych kolorach.

Wybierz sprawdzone miejsce

Pamiętaj, że zabieg Lip Lift to ingerencja w wygląd twojej twarzy. Powinnaś więc wybrać miejsce, w którym zabieg zostanie przeprowadzony profesjonalnie. Klinika powinna cieszyć się dużą renomą i uznaniem, zatrudniać profesjonalny personel.