Walentynki nad polskim morzem – dlaczego warto?

Ostatnie dwa lata nie były dla wszystkich przyjemnym okresem. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej na walentynki to zabierz ją na spontaniczny wyjazd tylko we dwoje. Z pewnością polskie morze będzie idealnym wyborem. Do jakich miejsc warto się udać? Sprawdź dalszą część artykułu, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Pokoje z widokiem na morze – romantyczne miejsca

Z pewnością jest wiele miejsc do których warto się udać na romantyczny wypad tylko we dwoje zimową porą. Niemniej jednak chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na takie miejsca jak między innymi: Chałupy, Półwysep Helski, Jastarnia, Czy też Jurata. Ustronie morskie to również idealne miejsce wypadowe na spędzenie walentynek. Zimową porą jest tam jeszcze spokojniej i bardziej klimatycznie. Jeśli lubicie wyskoczyć na miasto to świetnie się składa. Ustronie Morskie znajduje się nieopodal Kołobrzegu, gdzie w każdej chwili można iść pozwiedzać miasto. Słynne molo w Kołobrzegu świetnie nadaje się na spacer i podziwianie nadmorskich wydm. Z Ustronia Morskiego jest całkiem niedaleko do jednej z najpiękniejszych plaż w Świnoujściu. Gdzie również można zwiedzić Stary Młyn, czyli znak w kształcie wiatraka.

Pokoje z widokiem na morze – Ustronie Morskie

Nad polskim Bałtykiem w ciągu ostatnich lat powstało wiele hoteli, które oferują rozbudowane zaplecze gastronomiczne, noclegowe, oraz SPA. Wiele hoteli mieści się tuż nad samym morzem jak na przykład: pensjonat Kaszubianka. Oferuje on przytulne pokoje z widokiem na morze. Ustronie Morskie to malownicza miejscowość także zimą. Tamtejsza bryza pozwoli cieszyć się zimą, dzięki której można wzmocnić swoją odporność. Pensjonat Kaszubianka jest położony nieopodal morza, dzięki czemu można codziennie chodzić na spacery i zaczerpnąć mikroelementów z powietrza. Z kolei tutejsze krajobrazy pozwolą wam się zrelaksować. Pensjonat ten oferuje również różnego typu warsztaty na przykład z jogi, malarskie oraz wiele innych. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, zajrzyj na stronę internetową podlinkowaną poniżej: http://kaszubianka.net/pokoje-z-widokiem-na-morze-ustronie-morskie-2/