Prezenty pod choinkę – pomysły niskobudżetowe

Nie każdy ma możliwość zakupu wielu drogich prezentów dla bliskich. Na szczęście istnieją niskobudżetowe rozwiązania, które mimo niskiej ceny mogą zachwycić nawet najbardziej wymagających.

 

Tanie prezenty pod choinkę dla Pań

Panie mogą zostać obdarowane między innymi biżuterią ze stali szlachetniej, która nie uczula i wygląda bardzo stylowo. Modne kolczyki ze stali pokryte złotem można kupić już za kilkanaście złotych. Inną grupą produktów, której warto się przyjrzeć jest galanteria skórzana. Pośród propozycji nawet znanych brandów znajdują się perełki za 30 czy 50 zł. Modne rękawiczki, mały portfelik, etui na okulary, pokrowiec na klucze to tylko jedne z wielu propozycji sklepów internetowych.

tanie prezenty dla pań

 

Tanie prezenty dla niego

Nie trzeba wydać wiele, aby móc kupić dobry jakościowo portfel ze skóry lub etui na karty czy dokumenty. Nie można zapomnieć również o paskach, czyli prezentach, które mogą przydać się każdemu panu. Pomysłowe są również szaliki, skarpety świąteczne i inne dodatki. Wybierając odpowiednie akcesorium dla osoby, którą chcemy obdarować, warto kierować się jej stylem, a gdy mamy wątpliwości, lepiej jest podstawić na ponadczasową klasykę.

tanie prezenty dla niego

 

Wiele pomysłow na tanie prezenty pod choinkę można znaleźć m.in. w poradnikach, na blogach. Szukajcie zatem szybko inspiracji, bo święta tuż, tuż.