Niestandardowe rozwiązania dla domu

Dom to miejsce, które powinno w pełni oddawać to, jacy jesteśmy. W końcu do właśnie w nim powinniśmy czuć się najlepiej, a także móc w pełni wypocząć. Rozwiązania, takie jak hamaki, drzwi harmonijkowe z nadrukami czy zupełnie otwarta przestrzeń do doskonałe rozwiązania dla osób, które uwielbiają się wyróżniać na tle innych. Jeśli jesteś zainteresowany takimi pomysłami, to działaj śmiało!

Wyjątkowy salon, który zaskoczy każdego!

Salon kojarzy nam się z wygodną kanapą, puszystym dywanem i wygodnymi fotelami. A co gdyby tego nie było? Nie mówimy, że takie salony są złe – są oczywiście piękne i to nam mają się podobać. Jednak jeśli chcemy się nieco wyróżnić, warto poeksperymentować! Zamiast foteli, warto zainwestować więc w wygodne, nadające wyjątkowego klimatu… hamaki! Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu wielu osobom. Co jednak z kanapą? Mogłoby się wydawać, że ciężko będzie ją czymkolwiek zastąpić, jednak jest kilka alternatyw. Pierwszą są niskie palety, na których położymy wygodne siedzisko, poduszki i koce. Drugą opcją jest wyznaczenie strefy odpoczynku i relaksu na ziemi. Tak, dobrze czytacie! Na ziemi można również położyć wygodne, gąbkowe siedzisko, koce i poduszki. Do tego wystarczy dobrać niski stolik i gotowe! Wyjątkowy salon z pewnością wywoła zadowolenie – zarówno Twoje, jak i gości.

drzwi harmonijkowe z nadrukami

Drzwi harmonijkowe z nadrukami? Czemu by nie!

Standardowe drzwi nie każdemu odpowiadają – są stosunkowo drogie, zajmują nieco miejsca, a dzieci mogą przytrzasnąć sobie nimi palce. Drzwi harmonijkowe z nadrukami mogą więc okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają niekonwencjonalnych rozwiązań. Doskonale sprawdzą się do oddzielenia od siebie dwóch pokoi, garderoby, spiżarni, biura, a także spiszą się jako drzwi do szafy. Czy to nie jest rozwiązanie idealne?

Więcej o drzwiach harmonijkowych z nadrukami znajdziesz na stronie http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/drzwi-harmonijkowe-niestandardowe/.