Białe spodnie medyczne – stylizacje dla Panów

Odzież medyczna jest dla mężczyzny nierzadko dużym ograniczeniem. W przypadku męskiej odzieży medycznej w asortymencie polskich producentów wybór jest ograniczony zarówno w zakresie kolorystyki, jak i samych krojów. W tym artykule przedstawimy zatem kilka sposobów na ciekawe stylizacje z wykorzystaniem białych spodni, które zazwyczaj znajdują się w przysłowiowej szafie każdego medyka.

Krój białych spodni medycznych najbardziej sprzyjający sylwetce

Wśród spodni medycznych dla Panów znajdziemy bojówki, o bardzo sportowym charakterze, zazwyczaj zarezerwowane dla rehabilitantów, fizjoterapeutów, spodnie o prostej nogawce, o bardzo uniwersalnym charakterze, ale także skracają optycznie nogę, jak również białe spodnie medyczne o nogawce zwężanej. Ostatni rodzaj ma niezwykle uniwersalny charakter i pasuje zarówno niskim panom, jak i bardzo szczupłym i wysokim.

Białe spodnie medyczne o kroju bojówek – stylizacje

Wspomniany wcześniej bardzo określony – sportowy charakter tego rodzaju spodni zazwyczaj ogranicza pole manewru. Ten krój wygląda dobrze w zestawieniu z równie sportową górą lub całkowicie neutralną. Co za tym idzie do takich spodni nie założymy marynarki medycznej. Nasz wybór powinien ograniczyć się do bluz medycznych, urozmaiconych geometrycznym wzorem. Tego typu wzór będzie współgrał ze sportowym lookiem narzuconym przez fason bojówek.

Spodnie medyczne o prostej nogawce

Ten rodzaj spodni pozwala na więcej eksperymentów z górą stylizacji. Do wyboru personel medyczny ma zarówno marynarki, jak i bluzy medyczne o zróżnicowanych wzorach. Także w zakresie kolorystyki panowie nie mają w zasadzie żadnych ograniczeń, poza tymi zawartymi w regulaminie placówki medycznej. Ciekawą propozycją są wzory typu ombre oraz wesołe wzory idealne na oddziały dziecięce oraz dni tematyczne a także święta.

Białe spodnie medyczne typu slim

Slimowane spodnie medyczne wyglądają niezwykle elegancko. Ich uniwersalny charakter pozwala także na dobieranie góry zawierającej sportowe inspiracje a także wiele innych.Taki rodzaj spodni ma swojej ofercie chociażby polski producent odzieży medycznej Eldan.