Urządzamy nowoczesne wnętrza!

Nowoczesne wnętrza już dawno skradły nasze serca. Minimalizm zestawiony z modnymi, momentami eleganckimi dodatkami sprawia, że nasze mieszkania wyglądają niczym z katalogów. Kwintesencją tego typu aranżacji są oczywiście dodatki i meble, których nie może zabraknąć. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić. Wszystko prezentuje się dobrze, jeśli jest urządzone ze smakiem – w końcu nikt nie chce uzyskać efektu kiczu.

Dodatki i meble, które musisz mieć w swoim domu!

Jakie meble wybrać do nowoczesnego mieszkania? Przede wszystkim proste, a jednocześnie funkcjonalne. Jeśli nasz salon ma spory metraż, to doskonałym rozwiązaniem będzie duży narożnik. Tu warto postawić na odważne kolory, takie jak granat czy butelkowa zieleń lub na pastele – na przykład pudrowy róż. Stolik kawowy również powinien być wykonany w minimalistycznym stylu. Jeśli chcemy do naszej aranżacji dodać nieco blasku warto postawić na chrom – chromowane nóżki mebli będą doskonałym akcentem. Pamiętajmy również o modernistycznych dodatkach. Styl nowoczesny uwielbia geometryczne wzory. Postaw zatem na ciekawe figurki oraz plakaty z podobnym motywem. Nie zapomnij również o kwiatach, które sprawią, że wnętrze stanie się o wiele bardziej przytulne.

Nowoczesne drzwi harmonijkowe

Małe mieszkanie? Postaw na drzwi harmonijkowe. Nowoczesne wnętrza będą idealnym miejscem do tego typu drzwi. Nowoczesne drzwi harmonijkowe pozwolą na wydzielenie dodatkowej przestrzeni i zachowanie prywatności. Są one doskonałą alternatywą dla klasycznych drzwi, które zajmują sporo miejsca, a jak wiemy w małych mieszkaniach jest ono na wagę złota. Nie musisz obawiać się również jakości drzwi, którą pamiętasz sprzed lat. Obecnie nowoczesne drzwi harmonijkowe przeszły renesans, a ich jakość jest znacznie lepsza niż kiedyś.

Drzwi harmonijkowe nowoczesne znajdziesz pod adresem https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/.