Poradnik zakupowy dla panów: jak wybrać ubrania, by optycznie wyszczuplić sylwetkę?

Kupujesz odzież męską XXL? Jeśli tak, to być może zastanawiasz się, jak dobrać ubrania w dużych rozmiarach, by wyglądać modnie, a przy tym wybrać takie ciuchy, które optycznie wyszczuplą sylwetkę. W dzisiejszych wpisie przygotowaliśmy 4 triki, dzięki którym dowiesz się, jak osiągnąć ten efekt. Zapraszamy do czytania!

Czy odzież męska XXL może być modna?

Zanim przejdziemy do trików, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy odzież męska XXL może być w ogóle modna? Oczywiście, że tak! Niestety, jeśli chodzi o sklepy stacjonarne i sieciówki to jest to utrudnione, w szczególności u panów. Niewiele sklepów stacjonarnych oferuje ubrania w rozmiarach XXL. Na szczęście, doskonale to nadrabiają sklepy internetowe, takie jak https://duzylolek.pl/. Duży Lolek to sklep, w którym odzież męska XXL jest w dobrej cenie i wysokiej jakości. Przekonaj się o tym samemu.

4 triki, dzięki którym optycznie wyszczuplisz sylwetkę

Przede wszystkim odpowiedni rozmiar

Kluczem do tego, by ubierać się modnie i adekwatnie do sylwetki, jest wybór ubrań, które będą w odpowiednim rozmiarze. Osoby plus size mają tendencję do wybierania za luźnych ubrań, które mają maskować ich sylwetkę. To błąd, w taki sposób nie sprawisz, że Twoja sylwetka będzie się korzystnie prezentować. Najlepszą opcją jest wybieranie ubrań, które delikatnie opinają nasze ciało. Oczywiście, zachowuj umiar. Zbyt obcisłe ubrania też nie prezentują się najlepiej.

Buty w kolorze spodni

Jest to porada skierowana głównie do panów o niższym wzroście. Dobierając kolor butów do spodni, możesz wydłużyć sylwetkę. Co więcej, efekt dłuższych nóg odejmuje kilogram albo dwa.

Wcięcie w serek

To prosty plik, możesz wyszczuplić sylwetkę zmianą rodzaju kołnierza (z okrągłego na tzw. v-neck) lub po prostu odpinając jeden guzik w koszuli więcej. W ten sposób wydłużymy linię szyi, dzięki czemu wysmuklimy naszą twarz.

Zwróć uwagę na kolory

Według ekspertów człowiek najlepiej prezentuje się w ubraniach, które składają się z 3 kolorów i ta zasada sprawdza się przy każdym rodzaju sylwetek, niezależnie od rozmiaru. W przypadku osób noszących XXL najlepiej sprawdzi się jednolite połączenie, które nie będzie dzielić sylwetki na części.