Perfumy odpowiedniki oryginałów a oryginalne perfumy: Porównanie zapachów i trwałości

Oryginalne zapachy trudno jest odtworzyć, jednak nowoczesne metody sztuki perfumeryjnej pokazują że można tworzyć zapachy będące inspiracją oryginalnych kompozycji. Dobrym przykładem są chociażby zamienniki perfum i lane perfumy. Można zauważyć coraz większe zainteresowanie tymi właśnie produktami. cena zamienników perfum jest bardzo atrakcyjna, nie wspominając już o wysokiej jakości produktów.

Zamienniki perfum czy oryginały – co wybierane jest częściej?

Zarówno zamienniki perfum jak i oryginalne perfumy znanych marek mają swoich zwolenników. Dla jednych ważna jest trwałość danej kompozycji dla innych piękny flakonik z ulubionym zapachem, dla innych na wybór ma wpływ…cena. Ta potrafi zaskoczyć jeśli chodzi o zamienniki perfum. Małą buteleczkę lanych perfum możemy kupić już od 30 zł.jest to świetny wybór dla tych osób które dopiero poszukują swojego wymarzonego zapachu i nie chcą przy tym wydać fortuny. Co prawda perfumy odpowiedniki oryginałów nie są odwzorowane 1:1 jednak nutami zapachowymi są bardzo zbliżone do kompozycji zapachowych znanych marek. W praktyce odpowiedniki są w stanie zaoferować podobne doznania zapachowe jak oryginalne perfumy.

Trwałość perfum co na nią wpływa?

Zakup perfum czy to zamienników czy oryginałów zawsze budzi wiele emocji. Kupujący oczekują, że będą one trwałe, długo utrzymujące się na skórze, wydajne. W tym miejscu warto podkreślić, że na trwałość danego zapachu wpływa wiele czynników. N apewno należy do nich zaliczyć jakosc produktu (na ile do produkcji zostały wykorzystane olejki eteryczne – im wyższe stężenie tym kompozycja jest trwalsza). Nie bez znaczenia jest jakość perfum, proces ich produkcji, skład. Na trwałość danej kompozycji zapachowej mają nierzadko wpływ także inne czynniki. Należy do nich zaliczyć sposób aplikacji perfum, ph naszej skóry, dana kompozycja zapachowa. Jeśli zależy nam na trwałości zapachu ważne jest aby wybierać zamienniki perfum w sprawdzonych perfumeriach. Euforia Zapachu jest znana z dobrych jakościowo produktów. Lane perfumy damskie i męskie dostępne w bogatej ofercie sprzedażowej.