Moda wiosna lato 2018

Moda wiosna lato 2018

Czas na wielki powrót pasteli – taką zmianę przyniesie nam moda wiosna/lato 2018. Wiosna będzie przynajmniej w modzie radosna, energiczna i kreatywna.

Pastele i puder

Moda przynosi pomalutku upadek dźinsowych rurek, a w zamian oferuję spodnie z szerokimi nogawkami.

Oczekuje się także powrotu znienawidzonych sztruksów i ciemnych – najlepiej granatowych dżinsów.

Żółty, czerwony i fioletowy dalej pozostanie w kanonie mody w 2018 roku. Będziemy inspirować się trendami z różnych dekad XX wieku jak m.in. latami 90-tymi i 80-tymi, z zastrzeżeniem, iż będzie to TYLKO inspiracja i tylko będziemy wybierać nie które trendy. Według specjalistów najmodniejszymi spodniami okażą się te z wysokim stanem – nawet aż pod biust. Polecam wyciągnąć z szafy golfy, skórzane spodnie i stare spodnie typu „dzwony„. Także dobra wiadomość dla osób, którym nie chce się prasować – nowy szyk przyniesie także zagniecenia i pomarszczenia.

Protoplaści mody

Moda jest zależna od projektantów. To oni tworzą kreacje, a modelki i blogerki modowe „łykają” wiedzę na pokazać i tworzą stylizacje. Z uwagi na ich popularność bardziej przeciętni od nich ludzie chcą być tacy, jak oni (blogerki, modelki) i podłapują trendy. Tak tworzy się historia – historia mody. Najbardziej znani projektanci to Calvin Klein, Michael Kors, Tom Ford, Coach, którzy wystąpili na New York Fashion Week (luty 2018) i Hermes, Chanel, Acne Studios, Blumarine, Alexander McQueen, Versace czy Roberto Cavalli, którzy pojawili się na Tygodniach Mody w Paryżu i w Mediolanie.