Jak ozdobić tort weselny?

Tort weselny to jeden z elementów wesela, który jest niezwykle istotny. Musi być imponujący i robiący wrażenie. Przede wszystkim musi być on odpowiedni ze względu na wielkość, ale także – smak. Smak jest niezwykle istotny, choć tak naprawdę ciężko będzie dopasować go idealnie do gustów gości. Niektórzy lubią słodki, inni wręcz przeciwnie. Jedni wolą z czekoladą, ktoś woli z owocami. Opcji jest mnóstwo, ale równie istotne jest ozdobienie tortu weselnego. Ozdoba taka musi przede wszystkim podkreślić wyjątkowość tego dnia. W jaki sposób można ozdobić tort weselny?

Topper

Od niedawna bardzo popularne stały się toppery na tort. Niewiele osób pewnie wie, co to właściwie jest. To element, który stworzony jest dzięki cięciu laserem. Katowice oferują takie toppery w naprawdę atrakcyjnych cenach. Cięcie laserem katowice można wykorzystać między innymi przy tekturach, papierze czy metalu. Wybieramy interesujący nas wzór, np. przedstawiający Pannę i Pana Młodego czy jakiś ciekawy napis. Topper znajduje się na patyku, który umieszczany jest na ostatnim piętrze tortu. Gdzie taki element można kupić? Oczywiście jest to coraz popularniejsze, a więc w Internecie. Jednak wzory są tworzone masowo. Jeśli chcesz stworzyć własny topper, przedstawiający Twój pomysł i idealnie pasujący do Ciebie – zamów usługę cięcia laserem. Katowice mają jedną z firm, która specjalizuje się w tym, a mianowicie – Solvent-ka. KLIK

Figurka Pary Młodej

To jeden z najpopularniejszych sposobów podkreślenia wyjątkowości tego dnia. A mianowicie – zakup figurki, która może być wykonana z przeróżnych materiałów. Może to być plastik, masa cukrowa czy inny materiał. To bardzo popularna ozdoba tortu.

Opłatek ślubny

Co prawda to nie jest ozdoba 3D, jednak może być równie efektywna jak wymienione wyżej. Opłatek może przedstawiać wasze zdjęcie, zawierać ciekawy napis czy coś charakterystycznego, co lubicie robić czy czym się zajmujecie. Jednak należy go położyć na tort niemal chwilę przed podaniem, gdyż może się szybko rozpuścić i zepsuć cały efekt.

A ty którą ozdobę wybierzesz?