Zamienniki perfum – co warto o nich wiedzieć

Perfumy odzwierciedlają nasz charakter, osobowość, potrafią wprawić w dobry nastrój bardzo często są również „dodatkiem” do codziennej stylizacji. Nic dziwnego, że poszukiwanie idealnego zapachu jest czasochłonnym procesem. Chodzi przecież o to aby zapach perfum po prostu do nas pasował. Niemniej ważnym aspektem jest sama trwałość zapachu.

To jaki perfum wybierzemy i gdzie go zaaplikujemy ma duży wpływ na intensywność zapachu. Z tego względu wiele osób jest uprzedzonych do zamienników perfum, oceniają je bardzo stereotypowo. W rzeczywistości okazuje się jednak, że zamienniki perfum potrafią być bardziej trwałe niż np. wody perfumowane. Dzieje się tak dlatego, że za intensywność i trwałość w dużej mierze odpowiadają nie tylko nuty zapachowe ale wysokość stężenia olejków eterycznych.

Odpowiedniki perfum trwałe kompozycje zapachowe

Odpowiedniki perfum to bez wątpienia jedne z bardziej trwałych kompozycji zapachowych. Zawierają nie tylko wysokie stężenie olejków eterycznych ale kompozycje zapachowe niezwykle zbliżone do tych oryginalnych perfum. Nie jest zatem prawdą, że zamienniki perfum są mniej trwałe! Zamienniki perfum to przeważnie produkty nalewane do flakoników z tego też względu jest różnica w nazewnictwie tego typu produktów – nie są to potocznie określane perfumy a zamienniki perfum, lane perfumy.

              fot: lane perfumy – produkt Euforia Zapachu

Duży wybór zapachów w dobrej cenie

Lane perfumy stanowią dość bogatą ofertę produktową. Wśród kompozycji zapachowych znajdziemy te tworzone przez najbardziej znane marki. Każdy kto szuka swojego ulubionego zapachu znanej marki na pewno w ofercie zamienników znajdzie coś dla siebie. Bardzo istotne jest jednak to aby znaleźć trwałe zamienniki perfum – takie można kupić tylko w wybranych sklepach z perfumami. Jednym z bardziej polecanych jest sklep Euforia Zapachu – w ofercie znajdują się nie tylko lane perfumy ale również oryginalne perfumy męskie i damskie światowych marek. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz na stronie perfumerii https://euforiazapachu.pl.

Oprócz wysokiej jakości możemy spodziewać się, że zamienniki to trwałe kompozycje zapachowe do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Znane odpowiedniki perfum co prawda nie otrzymamy w oryginalnym flakoniku ale w równie gustownej i estetycznej buteleczce.