Wpływ ubioru na ocenę człowieka

Moda – jedni nie zwracają na nią uwagi, inni z zapałem śledzą najnowsze trendy, a jeszcze inni przekuli swoje zainteresowania w pracę. Niezależnie od tego co o niej sadzimy i jaki mamy stosunek do ubrań noszonych zarówno przez nas, jak i przez innych, to strój jaki mamy na sobie oddziałuje na innych. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ważne jest pierwsze wrażenie.

Wygląd zewnętrzny jest ważnym elementem komunikacji niewerbalnej!

Gdy poznajemy nową osobę nie znamy jej charakteru, zainteresowań, praktycznie nic o niej nie wiemy, a jedynym punktem naszej oceny jest wygląd zewnętrzny. Często podświadomie odczytujemy informację o człowieku na podstawie jego ubiory, fryzury, czy zachoawnia – wiąże się to z pewnymi stereotypami (np. mężczyzna w garniturze – poważny, odpowiedzialny, biznesmen; blondynka – łagodna, miła, niegrzesząca inteligencją).

Twój strój przemawia za Ciebie

Moda cały czas się zmienia, pojawiają się coraz to nowsze kreacje, kolejne lata przynoszą ze sobą nowe trendy – jak więc odnaleźć w tym wszystkim swój własny styl? Po pierwsze nie powinniśmy ślepo podążać za modą, to że w telewizji zobaczymy jakiegoś znanego aktora czy aktorkę, to nie oznacza, że musimy ubierać się w to co oni – każdy z nas jest inny i strój powinien być dobrany do naszych potrzeb, to co innym się będzie podobać i w czym im będzie wygodnie niekoniecznie będzie pasowało do nas! Aby styl był indywidualny należy traktować trendy jako „podpowiedź”, a nie sztywne zasady, do stworzenia własnej stylizacji – podkreślającej naszą osobowość.

Desigual – barwna kreatywność

Każdy zapewne kojarzy największe marki związane z kreacjami sportowymi , czy też firmy produkujące eleganckie stroje, których style są niezwykle podobne i zazwyczaj różnią się tylko znaczkiem firmowym.

Hiszpańska firma Desigual charakteryzuje się kolorowymi i kreatywnymi stylizacjami, zachowując przy tym nutę elegancji. Pomimo coraz to nowszych pomysłów, wszystkie modele zachowują wierność początkowej filozofii marki, której najważniejszą zasadą jest pozytywizm i szeroki wachlarz kolorów.

Marka Desigual – dla kogo?

Projekty tej marki wyróżniają się ciekawą formą oraz nietuzinkowym połączeniem kolorystycznym, w strojach możemy wyczuć artystyczną nutkę. Przeznaczona jest dla ludzi pełnych pozytywnej energii i chcą dzielić się nią z otoczeniem. Osoby chcące podkreślić swoją wyrazistą osobowość i zasiać ziarnko światła w szarą codzienność.

Asortyment

Marka oferuje szeroki asortyment odzieży zarówno damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. W kolekcji możemy znaleźć takie produkty, jak:

  • torebki,
  • sukienki,
  • jeansy i inne rodzaje spodni,
  • płaszcze,
  • buty,
  • koszule,
  • t-shirty,
  • kurtki,
  • dodatki i akcesoria.

Szczególną uwagę należy zwrócić na różnorodność obuwia (szczególnie kobiecego), jakie oferuje nam marka: tenisówki, baleriny, japonki, klapki, sandały, i wiele innych. Wszystkie charakteryzujące się innowacyjnym stylem i bogatą kolorystyką – każdy znajdzie coś, co odpowiednio odzwierciedli jego charakter.

Gdzie możemy nabyć produkty Desigual?

Pierwszy sklep Desigual w Polsce został otwarty w 2011 roku w Warszawie. Obecnie produkty tej marki możemy nabyć w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków czy Katowice. Ponadto jest masa stron internetowych oferujących nam zamówienie produktów tej marki, jedną z takich stron jest egoistin.pl.