Wózki sześcioosobowe do żłobka

Wielka rodzina to wielkie wyzwania. Nie możemy przecież doprowadzić do sytuacji, w której wychodzimy na spacer z jednym dzieckiem w wózku, a reszta zostaje w domu. W szczególności czwórka, piątka czy szóstka dzieci potrzebuje dedykowanych rozwiązań w postaci wózków do żłobka.

Nie tylko sześcioraczki

Prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży wielopłodowej określa reguła Hellina. Zgodnie z nią, szansa na urodzenie czworaczków wynosi około 1:80³ ( 0,00019%), natomiast sześcioraczków – 1:805 (0,000000031%). Jest to bardzo niewiele, czego doświadczamy również empirycznie – jak często spotykasz sześcioraczki na ulicy? No właśnie 🙂 Takie wydarzenia są zwykle bardzo medialne i nagłaśniane, ponieważ występują rza

dko.

Jednak wózki sześcioosobowe przydają się nie tylko w rodzinach wielodzietnych, ale także w różnego rodzaju placówkach, takich jak żłobki czy przedszkola. To wielkie ułatwienie i optymalizacja finansowa, kiedy opiekun może umieścić dwunastkę dzieci w dwóch wózkach po sześć osób (w normalnych warunkach potrzebowalibyśmy aż dwunastu opiekunów)! Można powiedzieć, że wózki tego typu stanowią swego rodzaju „autobus” dla najmłodszych.

Trudno być ekologicznym i praktycznym

W dzisiejszych czasach stoimy przed koniecznością pogodzenia użyteczności danego produktu z jego ekologicznością. Nie okłamujmy się – większość z nas uważa, że nie idzie to w parze. Kupujemy produkt albo ekologiczny i niepraktyczny, albo taki, który rozkłada się miliony lat, ale za to dobry. A przecież można to połączyć. Np. wózek Childhome Sixseater posiada rączkę z eko skóry, jest zgodny ze wszystkimi restrykcyjnymi normami. Nie musimy się zatem obawiać o ekologię.

Pozostaje jeszcze kwestia wagi. I tu niespodzianka: wózki sześcioosobowe (czteroosobowe zresztą też) są wykonane z lekkiego i równie wytrzymałego aluminium. Waga największego z wózków to jedyne 45 kg – a jest to wózek naprawdę ogromny!

Wózek sześcioosobowy
Wózek sześcioosobowy

Należy podkreślić, że mimo ogromnych rozmiarów wózka jest on składany, więc istnieje możliwość jego przenoszenia / wnoszenia do trudno dostępnych miejsc (np. po schodach). To się nazywa komfort!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózków sześcioosobowych do żłobka czy przedszkola, sprawdź ofertę na stronie: https://www.modnyrodzic.pl/pl/c/Wozki-do-zlobkow/71