Winyle, które muszą się znaleźć w Twojej kolekcji

Płyty winylowe powracają i wracają w wielkim stylu z wielu powodów. Moda na nie panuje już od dobrych kilku lat. Sprawdź jakie płyty winylowe powinny się znaleźć obowiązkowo w Twojej prywatnej kolekcji czarnych krążków.

Wielcy miłośnicy muzyki słuchają na winylu tego, co najlepsze w całym muzycznym wszechświecie; płyty winylowe zapewniają najbardziej prawdziwe brzmienie muzyki, nostalgiczny, oldschoolowy smak wirującej czarnej płyty i wspaniałe towarzyszące mu okładki. Kolekcjonerzy winyli wiedzą, że to jedyny sposób na picie ich utworów, ale niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z winylem i właśnie dostałeś swój pierwszy zwrot, czy też jesteś zapalonym kolekcjonerem. u do poniższej listy, aby uzyskać wgląd w najlepsze i najbardziej poszukiwane płyty. W przypadku początkujących płyt winylowych zastanów się, jakie są Twoje cele kolekcjonerskie, zanim zaczniesz kupować. Być może chcesz doskonalić jeden gatunek, może chcesz zaimponować swoim gościom, prezentując eklektyczny smak i różnorodność, a może po prostu chcesz mieć słodką okładkę na ściany i półki.

winyle sklep

Każdy sposób, w jaki chcesz włamać się do tego hobby, będzie działał przy odrobinie badań i planu. Poniższa lista jest świetna zarówno dla kolekcjonerów, jak i początkujących, więc użyj jej, aby uzupełnić kolekcję lub punkt wyjścia, ale wiedz o tym, jeśli chcesz być legalnym kolekcjonerem winyli, ludzie będą oczekiwać, że te płyty będą w Twojej kolekcji . Początkujący kolekcjoner musi gdzieś przechowywać ten winyl – więc koniecznie sprawdź kilka stojaków na media, które są idealne do przechowywania płyt. O to kolekcje warte Twojej uwagi:

  • Bob Dylan – Blonde on Blonde
  • Daft Punk – Random Access Memories
  • Michael Jackson – Thriller
  • Miles Davis – Kind Of Blue

Płyty winylowe legendarnych artystów w sklepie online

Odwiedź CD DVD VINYL i znajdź płyty swoich ulubionych artystów, a także takie klasyki, które powinny się znaleźć u Ciebie na półce. To legendarne albumy, które pragnie posiadać każdy kolekcjoner płyt winylowych. Sklep internetowy to idealne miejsce na zakup.