W jakich torebkach gustują kobiety?

Torebki to najczęściej wybierane przez kobiety dodatki stylizacyjne. Trudno się dziwić – torebki są praktyczne, pojemne i dodają kobiecie klasy i elegancji. Ich wybór nie jest jednak sprawą oczywistą. Wiele kobiet zanim zdecyduje się na zakup torebki zastanawia się na ile będzie to dodatek spójny do jej stylizacji. Nierzadko ważny jest sam kolor torebki i fason.

Duże i pojemne

Powszechnie mówi się, że damska torebka może pomieścić wszystko, coś w tym jest. Szczególnie, że kobiety gustują w torebkach większego gabarytu. Dość popularne i najczęściej wybierane są torby typu shopper i worki. Jednak to nie jedyne modele, które cieszą się dużą popularnością. Panie bardzo często wybierają także torebki w typie plecaka, który posiada dużą ilość przegródek.

Eleganckie torebki klasyczne

Te kobiety, które na co dzień dobrze czują się w klasycznych stylizacjach decydują się na zakup klasycznych modeli torebek. Te modele charakteryzują się przeważnie wysoką jakością wykonania a ich styl można okreslić jako ponadczasowy. Ten rodzaj torebek jest przede wszystkim uniwersalny uchwyt i regulowany pasek, przez co torebki można nosić w ręce jak i przewiesić na ramieniu.

Praktyczne i funkcjonalne

Nie bez znaczenia jest także praktyczność i funkcjonalność. Kobiety lubią pomieścić gdy w ich torebkach mogą pomieścić każdy swój drobiazg. Dużym zainteresowaniem cieszą się więc torebki z duża ilością przegródek. Pojemne i duże torebki to zdecydowanie dobry wybór dla kobiet które potrzebują torebki na co dzień na zakupy.

Torebki hand made

Oprócz funkcjonalności kobiety dużą uwagę przywiązują do tego aby torebka była estetyczna i pięknie się prezentowała. W tym sezonie najczęściej wybierane są co prawda wspomniane wcześniej shopperki i torebki w typie worka jak również te wykonane w stylu hand made. Dużym zainteresowaniem cieszą się polskie torebki damskie znanych producentów.

Kobiety coraz częściej stawiają na oryginalność. Rzadziej wybierają torebki z tak zwanych sieciówek, chcą mieć coś swojego indywidualnego. Stąd też decydują się na torebki wykonane na zamówienie – podkreśla jeden z pracowników pracowni Maryhol (polski producent torebek damskich)