Taksówka dla maleństwa – poznajcie wózek Greentom w akcji.

Każdy maluch stanowi oczko w głowie odpowiedzialnego rodzica. Dlatego transport dziecka powinien być nie tylko wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Na wózkach nie warto oszczędzać. Materiały wykorzystywane do produkcji tanich wózków mogą być nie tylko nietrwałe, ale również szkodliwe, jeżeli są produkowane w chinach i sprowadzane na rynek europejski bez odpowiednich atestów. Jaki wózek zapewni komfort maleństwu, a równocześnie zadba o jego zdrowie? Poznajcie wózki Greentom!

Wózek Greentom to ekologia w czystej postaci

Konstrukcja wózków Greentom została tak pomyślana, aby stanowić odpowiedź dla zapracowanych rodziców. Mamy tutaj do czynienia z niezwykle lekkim stelażem – ramą wykonaną z recyklingowego polipropylenu. Zużyte wyroby są oczyszczane, mielone, a następnie tworzy się granulat do produkcja w obecności plastyfikatora. Siedzisko wózków wykonane jest zaś z przetworzonych butelek PET. Tworzywo to jest bezpieczne, a jego sposób produkcji pozwala oszczędzać środowisko naturalne.

Ktoś jednak mógłby mieć obawy o trwałość takiego wózka. Dlatego podkreślmy, że polipropylen jest tworzywem o niezwykle wysokiej odporności chemicznej. To nietoksyczny i nieszkodliwy materiał wykorzystywany nawet do budowy mebli, mogących udźwignąć osoby o wadze ponad 100 kg. Jest to materiał chętnie wykorzystywany do produkcji zabawek, ze względu na swoją nietoksyczność. Z polipropylenu wykonuje się nawet części karoserii i wyposażenia samochodów.

Jaki Wózek Greentom wybrać?

Modeli wózków Greentom jest dość sporo, dlatego początkujący rodzic może mieć problem z wyborem. Wśród popularnych modeli znajdują się m.in:

  • Greentom Classic: wózek o wadze ok. 7 kg, z ośmiocalowymi kołami tylnymi. Jest zwrotny i bardzo łatwy do złożenia. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych – bestseller!
  • Greentom Reversible: wózek Greentom w obróconej wersji, dzięki której dziecko może stale widzieć mamę. Zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa.
  • Greentom Carrycot: wózki te są najlżejsze ze wszystkich wózków Grentom, równocześnie wykorzystują wciąż materiały ekologiczne.

Wózki Greentom można obejrzeć w internetowym sklepie ModnyRodzic.pl https://www.modnyrodzic.pl/pl/c/Wozki-Greentom/72

Wśród tak bogatej kolekcji wózków dla dzieci Greentom każdy rodzic z pewnością znajdzie coś dla siebie.