Stussy – od surfera do mody ulicznej

Marka Stussy to wiodący producent odzieży w stylu streetwear. Początkowo, kojarzona była głównie z nurtem surferskim za sprawą jej założyciela – Shawna Stussy.

Historia marki

Najbardziej charakterystycznym elementem marki Stussy jest logo. Jej założyciel namalował na desce surfingowej swoje nazwisko, specyficznym stylem/krojem pisma, który stał się jednocześnie ikoną i logo firmy. W pierwszym okresie działalności, Stussy zajmowało się sprzedażą dla surferów, dopiero później firma zaczęła zajmować się odzieżą i produkcją rzeczy w stylu streetwear. Na początku Stussy produkowała tylko odzież dla mężczyzn. Z czasem, gdy firma się rozrastała, a moda uliczna stawała się coraz bardziej popularna, zaczęto produkować kolekcje dedykowane kobietom.

Odzież Stussy

Ubrania marki Stussy są przede wszystkim bardzo dobrej jakości. Wysokiej jakości materiały, trwałe nadruki, które są odporne na pranie to wyznaczniki tej firmy. Szeroki asortyment pozwala nam wybrać odzież na każdą porę roku. Dostępne są zarówno luźne bluzy, jak i koszulki letnie w kolorowe wzory. Jeżeli zależy Ci na klasycznym wyglądzie wybierze czarne lub białe koszulki z delikatnymi napisami. Filozofią marki Stussy jest przede wszystkim indywidualizm, graficzne wzory oraz oryginalność.

Szeroki asortyment produktów marki Stussy, znajdziesz w ofercie sklepu Dope Spot z odzieżą streetwear: https://dopespot.pl/57_stussy. W sklepie znajdziesz oryginalne t-shirty, bluzy i akcesoria Stussy.