Przyjęcia weselne – Wrocław. Spore wyzwanie.

Wyobraź sobie, że jesteś w stolicy województwa dolnośląskiego i organizujesz przyjęcia weselne. Zabytkowa architektura, piękne kościoły, ogromny rynek. Czego brakuje do dobrego przyjęcia weselnego? Oczywiście… JEDZENIA.

Przyjęcie weselne we Wrocławiu (i zresztą gdziekolwiek indzie) bez dobrej sali weselnej i wykwintnego menu zostanie zapamiętane na długo… jako najsłabsze przyjęcie na świecie. 🙂 Jeśli nie chcesz pobijać tego niechlubnego rekordu – zainteresuj się Czerwoną Cebulą.

Czerwona Cebula? A co to takiego?

Czerwona Cebula jest wrocławską restauracją znajdującą się przy al. Kromera 2. Dojście jest łatwe, więc goście z pewnością się nie pogubią. Ale dlaczego w ogóle o tym wspominam? Przede wszystkim dlatego, że praktycznie każdego dnia ktoś z moich znajomych organizuje ślub. Siłą rzeczy, dociera do mnie mnóstwo recenzji sal weselnych. Okazuje się, że na temat Czerwonej Cebuli słyszałem góra jedną, negatywną opinię i dotyczyła raczej wystroju wnętrza. Ktoś gdzieś pisał, że amarantowy kolor mu nie odpowiadał. Ale nikt nie narzekał ani na potrawy ani na wystrój sali weselnej.

Pod adresem http://www.czerwonacebula.pl/sale-weselne-wroclaw znajdziesz więcej informacji na temat przyjęć weselnych we Wrocławiu.

Wystrój sali weselnej

Obsługa „Czerwonej” od początku do końca dba o to, aby Twojej rodzinie i przyjaciołom było miło i wesoło. Sale są czyste, dobrze przystrojone, a świadomość niewygórowanych cen poprawia nastrój. Właściwie to, jak będzie wyglądać Twoja sala weselna zależy tylko od Ciebie. No i ewentualnie od Twojej przyszłej małżonki.

Ze swojej strony przy wystroju sali polecam możliwie dużo czerwonych wstążek. One nie kosztują zbyt dużo, a wyglądają wspaniale. W sali weselnej dobrze wyglądają również różnego rodzaju gwiazdki i elementy brokatowe. No i oczywiście weź ze sobą czerwoną cebulę, żeby było w klimacie. Doskonali kelnerzy lubią takie żarty.

Nie zapomnij jednak, że najważniejszym wystrojem sali weselnej jest Panna Młoda. O doborze sukienki przeczytasz tutaj: http://primemodels.pl/sukienka-idealna-stylizacja-na-kazda-okazje/