Pensjonat Kaszubianka: udany wypoczynek nad polskim morzem

Z powodu Covid-19 wielu Polaków decyduje się na spędzenie urlopu w Polsce. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się Bałtyk, nad który tłumnie przyjeżdżają turyści z całego kraju. Jeśli Ty również chcesz odpocząć nad polskim morzem i nie wiesz, które miejsce wybrać, zachęcamy do przeczytania naszego najnowszego wpisu. Opiszemy w nim, dlaczego wybrać Kaszubiankę, pensjonat w Ustroniu Morskim.

Sprawdzony pensjonat w Ustroniu Morskim

Kaszubianka to pensjonat w Ustroniu Morskim, którego największymi atutami jest odległość od Bałtyku (wynosi ona zaledwie 20 metrów!) oraz domowa, sielska atmosfera, pozwalająca wypocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Nic więc dziwnego, że setki wczasowiczów od ponad 20 lat chętnie odwiedzają miejsce stworzone przez panią Renatę i pana Marka.

Jak już wspomnieliśmy, klimat to niejedyna zaleta pensjonatu Kaszubianka. Sporym atutem jest również bliskość do morza – pensjonat oddalony jest od niego zaledwie 20 metrów. Tylko tyle musisz pokonać, aby dostać się na plażę. Co więcej, większość pokoi ma widok na morze. Tym krajobrazem mogą się również cieszyć goście, spędzający czas w oszklonej kawiarence, restauracji, ogrodzie, siłowni bądź na sali bilardowej.

Wygodne pokoje

Taras wypoczynkowy dla gości

Pensjonat w Ustroniu Morskim Kaszubianka ma łącznie 24 pokoi 2, 3 i 4-osobowych. Wszystkie z nich wyposażone są w taki sposób, by każdy gość, niezależnie od wieku i potrzeb, czuł się komfortowo. Z tego też powodu przy każdej sypialni znajduje się prywatna łazienka oraz balkon. Właściciele udostępnili również mieszkającym w pensjonacie osobom taras, który znajduje się na pierwszym piętrze. W ten sposób goście mogą opalać się na tarasie, nie wychodząc przy tym z pensjonatu.

Oczywiście, to nie wszystkie udogodnienia, jakie czekają na mieszkańców Kaszubianki. Mogą oni też skorzystać z monitorowanego parkingu, bezpłatnego Wi-Fi czy windy. To ostatnie ułatwienie to ukłon w stronę seniorów oraz rodzin z małymi dziećmi. Dzięki windzie nie muszą oni odbywać codziennych wycieczek po schodach.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na gości Kaszubianki?

Wygodnie wyposażone pokoje, monitorowany parking, winda czy bezpłatne Wi-Fi to nie wszystkie zalety tego pensjonatu mieszczącego się w Ustroniu Morskim. Kaszubianka oferuje także swoim gościom możliwość skorzystania ze SPA oraz cyklicznych warsztatów. To pierwsze miejsce znane jest przede wszystkim z masażów relaksacyjnych, dzięki którym można odpocząć. Co warto podkreślić, usługi SPA są nie tylko skierowane do mieszkańców pensjonatu, ale też do osób, które nie spędzają w nim urlopu.

Poza tym właściciele Kaszubianki regularnie organizują warsztaty. Cykliczne zajęcia są różnorodne, część z nich dotyczy malarstwa, inne jogi, a jeszcze inne uczą, jak radzić sobie ze stresem. Wszystkie informacje dotyczące warsztatów znajdziesz na stronie internetowej.

Odpoczynek przy pysznej kawie i serniku

Domowej roboty syropy z dzikiej róży

W pensjonacie Kaszubianka znajduje się także kawiarnia. Znana jest przede wszystkim z herbat z syropem z płatków dzikiej róży, kwiatu Czeremchy i czarnego bzu. Turyści, jak i lokalni mieszkańcy chętnie zamawiają tam pyszną kawę, sernik „Rosa” oraz domowej roboty nalewki.