Nowy wózek Omnio dla aktywnego rodzica

Wyjście z wózkiem dziecięcym zawsze było postrzegany przez pryzmat licznych ograniczeń. Wiele wózków sprawia kłopoty przy wnoszeniu po schodach, gdyż nie wszędzie wykonane są podjazdy na wózek. Problemy zaczynają się także podczas transportu wózka samochodem, a już poruszanie się w trudnym terenie można całkiem odpuścić. Okazuje się, że można znaleźć taki wózek, który bez problemu poradzi sobie z większością trudnych sytuacji i ograniczeń.

Nowy model wózka Omnio

Wózek Omnio z tego roku to odświeżona wersja bardzo dobrze przyjętej spacerówki z poprzedniego roku 1017. W chwili obecnej dostępna jest na rynku w promocji, dzięki czemu jest tańsza od wersji poprzedniej. Spacerówka to waży zaledwie 7,5 kilograma dzięki czemu noszenie, przenoszenie wózka jest ułatwione. Ale nie sama waga odgrywa tutaj kluczową rolę. Wózek można złożyć w kostkę i nosić na plecach. Dzięki temu każdy rodzic poradzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. W momencie, kiedy plecak znajduje się na plecach, można nosić dziecko na rękach lub po prostu spacerować prowadząc za rękę.

Wózek Omnio stworzony do podróżowania

Podróże z tym wózkiem są także bardzo ułatwione. Przewiezienie samochodem, czy nawet samolotem nie sprawia już problemów. Kompaktowy rozmiar po złożeniu pozwala na zabranie wózka tam, gdzie nie było to możliwe z tradycyjną spacerówką.

Wózek można śmiało używać nawet do 6 roku życia dziecka. Obciążenie siedziska to 22 kg. Łącznie z koszem i kieszeniami wózek może unieść 27 kilogramów. Dowiedz się więcej o tym innowacyjnym wózku na stronie Omnio.pl. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z promocji, która obniża cenę produktu aż o 360 zł.