Naturalna pomadka do ust – pomadki z dobrym składem

Usta – niezależnie czy są lekko podkreślone czy grają pierwszoplanową rolę z makijażu wieczorowym – z pewnością dobrze aby były odpowiednio nawilżone. Tylko dobrze przygotowane usta będą wyglądać atrakcyjnie, kiedy nałożymy na nie szminkę lub błyszczyk. Jednak jaką pomadkę wybrać? Odpowiedź jest jedna – naturalna pomadka do ust. 

 

Szminki naturalne – od nude do czerwieni 

 

Wydawałoby się, że naturalne pomadki do ust kojarzą się raczej z delikatnymi, nadającymi lekki połysk pomadka w sztyfcie. Jeszcze jakiś czas temu naturalne pomadki faktycznie były w większości bezbarwne i służyły tylko jako ochrona przed np. zimnem czy promieniami UV. Dzisiaj wybierając pomadkę naturalną nie musimy rezygnować z funkcji upiększającej. Na rynku pojawiły się takie firmy jak Make Me Bio i IOSSI, które wykorzystują naturalne składniki i tworzą pomadki naturalne nie tylko chroniące nasze usta, ale też nadające piękny kolor i blask. Naturalne pomadki do ust zazwyczaj posiadają olejki, które zmiękczają usta. Doskonałym przykładem tego typu olejku do ust jest np. olejek arganowy lub olejek rycynowy. Jeśli pomadka posiada te dwa olejki – pierwszy zmiękcza usta, aby usta wyglądały na piękniejsze, z kolei drugi chroni przed wiatrem i zimnem. 

 

Kolorowe pomadki naturalne do ust 

 

Jak już wspomnieliśmy naturalne pomadki do ust, to nie tylko olejki, które zmiękczają i chronią usta przed zimnem. Aktualnie wybierać możemy spośród wielu kolorów pomadek do ust – zarówno w odcieniach matowych jak i napigmentowanych. Sklep La Beaute Naturelle posiada w swojej ofercie pomadki naturalne w kilku kolorach: https://la-bn.pl/makijaz/usta/. Wybierając spośród marek takich jak Ma me Bio czy IOSSI – możemy wybrać pomadki o interesujących kolorach i zapachach. Kolor w pomadkach naturalnych pochodzi z czystych minerałów, z kolei aromat, który czujemy nakładając pomadkę to naturalne olejki eteryczne. Dzięki temu możemy zrobić pełny makijaż ust, używając tylko w pełni naturalnych rozwiązań. 

 

Czerpać z natury możemy na wiele sposobów – obecnie znalezienie produktów, które są w pełni naturalne i skuteczne jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.