Najlepszy kolor samochodu 2018 roku

Zakup samochodu to dla jednych dosyć długi proces, a dla innych tylko chwila. Poszukując wymarzonego auta zwracamy szczególną uwagę na jego budowę. Niektórzy pragną zakupić auto rodzinne, które będzie przede wszystkim duże i pojemne, tak, aby móc spakować całą rodzinę na wycieczkę, a często również psa. Samochody luksusowe z kolei to niemalże limuzyny, które nie służą do rodzinnych przejażdżek, a wręcz przeciwnie – często kupowane są przez biznesmenów, aby mogli jeździć nim na spotkania, do pracy czy w podróże służbowe. Kolejny rodzaj auta to samochody terenowe, dla osób, które lubią adrenalinę i wiatr we włosach.

Wyposażenie przecież też jest ważne!

Po wybraniu interesującego nas modelu zastanawiamy się jakie powinien mieć on wyposażenie. Na których elementach nam szczególnie zależy, a których wręcz mogłoby nie być, gdyż są tylko zbędne. Niemal podstawowe wyposażenie w ówczesnych autach stanowi przede wszystkim posiadanie poduszek powietrznych, które mają na celu zamortyzować uderzenie o elementy auta ciała człowieka, który znajduje się w środku podczas wypadku. Oprócz tego, w podstawowym wyposażeniu znajdziecie również klimatyzację, elektryczne sterowanie lusterkami czy elektryczne szyby. W każdym aucie znajduje się fabryczne radio oraz fabrycznie wbudowane głośniki. Jeśli zależy nam na innych, ważnych funkcjach – na pewno będzie to nieco więcej kosztowało. Między innymi czujniki cofania lub też kamera cofania, wbudowana nawigacja czy też Android Auto i Car Play. Jak mówi właściciel salonu Kia Siemianowice – te ostatnie rozwiązania dopiero wchodzą na polski rynek i nie zostały jeszcze rozpowszechnione.

Najmodniejszy kolor samochodu 2018 roku

Eksperci stwierdzili, iż rok 2018 będzie zdecydowanie należał do niebieskich samochodów. Wydawać by się mogło, że biel i czerń dominują, bo są to klasyczne kolory. Jednak moda się zmienia, tak jak i moda na samochody czy ich kolor. Teraz stawia się głównie na auta w ciekawych odcieniach kolorystycznych, które na drodze będą się niejako wyróżniać. Kia Siemianowice proponuje nam auta w wielu kolorach, jak na przykład w kolorze czerwonym, żółtym, ciemnozielonym czy fioletowym. Nie brakuje tutaj również auta w kolorze niebieskim.

Zdecydowanie faworytem jest kolor niebieski, który może otrzymać tytuł najmodniejszego koloru samochodu 2018 roku. Jednak dowiemy się o tym dopiero w roku 2019, gdzie analitycy przeprowadzą odpowiednie badania i potwierdzą nas w tym przekonaniu.

Artykuł powstał, dzięki współpracy z salonem Kia Siemianowice – http://www.komfi.kia.pl/.