Modne buty robocze – przegląd najlepszych modeli

Buty robocze na ogół kojarzone są z masywnym rodzajem obuwia, które głównie mają spełnić rolę ochronną. Nie oznacza to jednak, że taki model obuwia nie może prezentować się estetycznie. Wystarczy podejrzeć przykładowe modele obuwia roboczego dla kobiet, by zauważyć, że walory estetyczne i funkcjonalność mogą iść w parze. Poniżej przykładowe modele obuwia roboczego, które wpisują się w najnowsze trendy.

Półbuty damskie czarno-czerwone

Półbuty to zdecydowanie numer jeden wśród modeli obuwia roboczego. Wybierane ze względu na swój uniwersalny charakter. Półbuty robocze uznawane są także za obuwie wielosezonowe. Ci którzy nie chcą kupować obuwia roboczego na każdy sezon decydują się właśnie na zakup półbutów. Jeśli chodzi o fasony tychże modeli obuwia dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Jak się okazuje półbuty damskie czarno-czerwone to najczęściej wybierany model obuwia.

Co prawda akurat ten model obuwia ma jedyne domieszkę koloru czerwonego, mimo to tak niewielki szczegół dodaje obuwiu kobiecego charakteru.

Sandały damskie niebieskie

Obuwie ochronne można kupić nie tylko w wielu wariantach kolorystycznych ale krojach. Doskonałym przykładem są tutaj sandały damskie. Ten rodzaj obuwia sprawdza się idealnie w sezonie letnim. Jeśli poszukujemy lekkiego i przewiewnio obuwia na lato sandały damskie będą wyborem idealnym. Jak przystało na obuwie damskie liczą się tutaj także walory estetyczne obuwia. Dlatego też sandały damskie niebieskie to najczyściej wybierany model obuwia. Prezentują się niezwykle estetycznie w żaden sposób nie przypominają ciężkiego obuwia typowo roboczego.

sandał damski ppo

Buty robocze damskie czarne

Na liście najczęściej wybieranych butów roboczych znalazły się i te w klasycznym czarnym kolorze. Mimo iż większość modeli obuwia roboczego produkowana jest właśnie w kolorze czarnym to i tak są to buty dość często wybierane. Sekret tkwi między innymi w tym, że jest to taki rodzaj obuwia, który jest uniwersalny pasuje do każdej odzieży roboczej. Co więcej jeśli zdarzy nam się pobrudzić obuwie jakimś chemicznym detergentem lub olejem na czarnym kolorze nie będzie to aż tak widoczne.

półbut damski ppo

Przykładowe modele obuwia roboczego, które zostały wymienione w artykule można znaleźć w ofercie polskiego producenta obuwia PPO (https://www.ppo.pl). Na stronie sklepu dostępne nie tylko buty robocze damskie w wielu modnych kolorach ale buty robocze damskie z podnoskiem i ze wzmacnianą podeszwą.