Medycyna estetyczna – na jakie zabiegi warto się zdecydować?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają coraz więcej do zaoferowania. Z roku na rok ten dział medycyny znacząco się rozwija, co sprawia, że zabiegi stają się coraz bardziej skuteczne, a przy tym mało inwazyjne. Na co warto postawić, aby poprawić swój wygląd?

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej  jest znany od wielu lat.  Pozwala poprawić objętość skóry. Dzięki temu można pozbyć się bruzd i zmarszczek. Zabieg pozwala również znacząco poprawić owal twarzy.

Kwas hialuronowy Restylane

Kwas hialuronowy Restylane daje bardzo dobre rezultaty. Jest chętnie wykorzystywany przez specjalistów w klinikach medycyny estetycznej. Pozwala osiągnąć zadowalające efekty.  Dzięki zabiegowi skóra twarzy wygląda świeżo i młodo.

Kwas hialuronowy Restylane – przeciwwskazania

Kwas hialuronowy Restylane daje bardzo polecany przez specjalistów z branży. Istnieją jednak sytuacje, w których nie może być stosowany. Przykładem jest tu ciąża, a także okres karmienia. Skóra musi być wolna od stanów zapalnych w miejscu, gdzie będzie podawany kwas. Zabieg nie powinien być wykonywany również w czasie miesiączki .Informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy-wype%c5%82nianie-bruzd-i-zmarszczek

Botoks

Bardzo popularny staje się również botoks. W klinikach medycyny estetycznej gości od wielu lat. Pozwala unieruchomić mięśnie. Przez to zmarszczki stają się mniej widoczne. Zabieg daje spektakularne efekty. Pozwala na znaczne odmłodzenie wyglądu. Należy jednak pamiętać o tym, aby botoks był używany z umiarem, ponieważ może dawać zbyt nienaturalne efekty. Zabieg z wykorzystaniem botoksu powinien być regularnie powtarzany.

Nieinwazyjny lifting twarzy

Lifting twarzy przez wiele osób kojarzony jest z koniecznością poddania się poważnej operacji chirurgicznej. Na szczęście istnieje też możliwość poddania się nieinwazyjnemu liftingowi twarzy  z wykorzystaniem nici haczykowych. Nici poprawiają wygląd skóry. Stanowią dla niej podporę. Dzięki temu skóra pozbawiona jest zmarszczek i nieestetycznych bruzd. Zabieg jest polecany osobom, którym zależy na wyraźnym odmłodzeniu swojego wyglądu.