Letnie zakupy czas zacząć, czyli co będzie modne w tym sezonie

Wiosna i początek lata to okres, w którym większość z nas zaczyna się interesować, aby zaopatrzyć swoją garderobę w nowe letnie ubrania. Płaszcz powoli można schować w szafie i szykować letnie zwiewne sukienki, w których będziemy się czuć luźno i dobrze. Zanim się zabierzesz jednak na zakupy, to warto wiedzieć jednak, co będzie modne w tym sezonie. Oczywiście robiąc zakupy w odpowiednich butikach – np. Rose Boutique – możemy mieć pewność, że wybierane przez nas kreacje będą w pełni pokrywały się w panującymi obecnie trendami. Niemniej zapraszamy Cię do poznania głównych trendów tego sezonu. Ubierz się i wyglądaj modnie.

Pastele

Szukając czegoś “świeżego” na wiosenny dzień warto wybrać coś w pastelowych kolorach. Tak się składa, że w tym sezonie są one szczególnie modne, a zwłaszcza ich bardziej chłodne odcienie. Warto więc się rozglądać za czymś w pastelowych odcieniach różu, błękitu czy zieleni.

Styl disco

Przewiewna sukienkaW wypadku, gdy będziemy szukać czegoś bardziej “wystrzałowego”, to w tym roku będziemy mieli duże pole do popisu, bowiem klimaty disco wracają do łask. Oglądając ostatnie pokazy mody najbardziej branych projektantów i marek można było spostrzec wiele inspiracji szalonym disco lat 80, a także kosmosem. Modelki były poubierane w futurystyczne stroje w metaliczny kolorach – srebra i złota.

ekscentryczne dodatki z przeźroczytsego plastiku

Jeśli jednak szukamy czegoś naprawdę awangardowego, to możemy śledzić trendy przezroczystych dodatków z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. W kolorowych magazynach często można obecnie zobaczyć modelki ubrane w przezroczyste płaszcze czy posiadające przezroczyste dodatki, jak torebka.

Jeans zawsze w modzie

Ciekawym trendem jest także tzw. jeansowy total look, czyli kreacje składające się głównie z elementów wykonanych z jeansu, czyli przykładowo z jeansowej bluzki oraz spodni jeansowych. Przyznajcie, że to bardzo ciekawy pomysł.

Ołówkowe spódnice

Gdy nie chcemy za bardzo eksperymentować, to w tym roku do łask powracają także ołówkowe spódnice, a także różne wariacje na temat bieli. W butikach internetowych z pewnością znajdziemy także wiel ubrań w utrzymancyh w tym odcieniu.

Obecna moda daje nam duża dowolonośc w ubiorze i jest bardzo zróżnicowana. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w nowych trendach, choć część może się wydawać nieco odważna, to jednak są też takie, które z łatwością mogą przyswoić osoby, które nie lubią się wyróżniać.