Jakie marki mody medycznej znajdziemy w polskich sklepach?

Na rynku mody medycznej znajduję się wiele firm polskich i zagranicznych. Część z nich posiada wieloletnią tradycję, a niektóre powstały stosunkowo niedawno i szturmem wkroczyły do branży. Zastanawiać się można, które z tych marek można znaleźć w polskich sklepach?


Odzież jakich producentów znajdziemy w sklepach?

W naszych rodzimych sklepach internetowych obecna jest zarówno polska, jak i zagraniczna odzież medyczna. Wśród drugiej grupy dominują marki amerykańskie (głównie U.S.).

Northcure

Northcure jest zagranicznym producentem odzieży medycznej, mającym kilka linii odzieżowych oraz buty medyczne. Marka ta ogromną popularność zyskała dzięki swojemu unikalnemu wzornictwu. Kolorowe i wesołe wzorki szybko zaskarbiły sobie sporą rzeszę fanów. Ich bluzy we wzorki mogą rozweselić nawet najbardziej szary szpitalny korytarz.

UA Scrubs

Uniform Advantage Scrubs jest amerykańskim producentem odzieży medycznej o międzynarodowej sławie. Znany jest z niezwykle kobiecych krojów, wykorzystywania bocznych wstawek z wysoko elastycznych tkanin do damskich bluz medycznych, dzięki czemu doskonale podkreślają kształty.

Eldan

Eldan to uznany polski producent. Markę Eldan za sprawą długoletniej działalności na rynku medycznej mody zna niemal każdy polski lekarz i pielęgniarka. W jego ofercie jest też wiele modeli komfortowych butów dla personelu medycznego. Eldan opanował doskonale łączenie tradycji z nowoczesnością.

Koi

To następny amerykański producent ubrań medycznych, jego asortyment obecny jest m.in. w meditrendy. Na szeroką skalę rozpoznawalny jest przede wszystkim za sprawą innowacji jakie wprowadza w proces produkcyjny, np. w linii Koi Planet wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu. Dzięki czemu konsumenci mogą świadomie wybierać odzież, która została stworzona z myślą o dobru planety.