Gdzie zastosować promienniki na gaz?

Promienniki na gaz niewątpliwie cieszą się ogromną popularnością w branży HoReCa. Jednak czy tylko w niej? Promienniki gazowe bez wątpienia są świetnym rozwiązaniem na jesienne i zimowe wieczory, doskonale uzupełniają aranżację i sprawiają, że chłodne dni stają się o wiele przyjemniejsze. Gdzie warto więc zastosować promienniki gazowe? Podpowiadamy!

Promiennik gazowy na butlę w twojej restauracji

Nie da się ukryć, że promiennik gazowy na butlę najczęściej możemy spotkać na tarasach i w ogródkach restauracyjnych. To doskonałe rozwiązanie z kilku prostych powodów. Po pierwsze jest to świetny pomysł na zwiększenie przestrzeni restauracyjnej w sezonie zimowym, ponieważ ogród bądź taras restauracyjny można okryć dedykowanym tworzywem, a dzięki promiennikiem gościom będzie stale ciepło! Kolejnym argumentem, który mówi aby zastosować promienniki gazowe w ogródkach jest również kwestia estetyczna. Odpowiednio dopasowany promiennik na butle gazową nada wyjątkowego charakteru zewnętrznej części restauracji. Wystarczy dołożyć przyjemne i ciepłe kocyki, ozdobne poduszki i gotowe!

Promiennik na gaz na tarasie? Oczywiście, że tak!

Czy promiennik na gaz można umieścić również na swoim tarasie? Oczywiście jest to śmieszny pomysł! Sezon jesienny wcale nie musi oznaczać spędzenia czasu w domu. Każdy kto ma taras doskonale wie, jak świetnym rozwiązaniem jest spędzanie czasu z rodziną i najbliższymi na tarasie – w końcu to tam kawa smakuje najlepiej! Promiennik na gaz na tarasie będzie rozwiązaniem, które pozwoli poczuć przyjemne ciepło podczas nieco chłodniejszych dni. To także rozwiązanie, które nada twojemu tarasowi znacznego charakteru. Pamiętaj jednak aby zachować wszelkie środki ostrożności oraz wybierać produkty ze sprawdzonego źródła i pewnego producenta. W przeciwnym wypadku możemy narazić się na niebezpieczeństwo i niemałe szkody.

Promienniki na gaz znajdziesz na stronie https://greengas.pl/produkt/promiennik-gazowy/.