Fartuszki kosmetyczne z haftem

Dbałość o rozpoznawalność marki jest bardzo ważną częścią marketingu firmy. Chcąc być bardziej rozpoznawalnym, wiele placówek głównie tych medycznych wyposaża pracowników w odzież medyczną z logo. Jest to ciekawy sposób na wzmocnienie wizerunku, pracownik medyczny ubrany w fartuch medyczny z logo placówki zdecydowanie się wyróżnia.

Haft na odzieży

W większości poradnie medyczne czy zakłady kosmetyczne decydują się na promowanie swojej placówki zamieszczając haft czy to na uniformach medycznych czy na fartuchu kosmetycznym. Popularny jest więc zwyczaj haftowania logo firmy/placówki oraz danych kontaktowych zdarza się i tak że na fartuchu kosmetycznym czy na uniformach jest haft z imieniem i nazwiskiem pracownika. Tutaj jest jednak pełna dowolność i rzecz gustu czy będzie to tylko logo, hasło czy wygrawerowane imię i nazwisko. Jedno jest pewne elegancka bluzka, fartuszki kosmetyczne z haftowanym logo firmy zdecydowanie dodają prestiżu i profesjonalnego wyglądu.

Kto wykonuje nadruk na odzieży?

Jest to usługa dość powszechna, zwykle w większości sklepów tych stacjonarnych oraz internetowych istnieje możliwość wykonania haftu bądź nadruku. Jest to zwykle dodatkowo płatna usługa. Cały etap zamówienie jest niezwykle prosty, zwykle wystarczy droga mailowa podesłać informacje jakie logo bądź hasło ma być zamieszczone na odzieży dodatkowo określić jego kolor i wielkość. Firmy oferujące takie usługi są w stanie wykonać taki grawer niemal na każdej odzieży może to być żakiet kosmetyczny, kamizelka kosmetyczna, fartuszki kosmetyczne bądź inna tego typu odzież.

fartuszek kosmetyczny z asortymentu sklepu Anilon

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z tej usługi w momencie zakupu odzieży. W sklepie Anilon.pl można nabyć nie tylko odzież chroniąca ale także zlecić wykonanie haftu. Tak więc jest to świetna możliwość dzięki której otrzymamy nie tylko specjalistyczna odzież ochronną ale przy okazji będzie ona opatrzona logo, które będzie spójne z całym zamawianym produktem.