Drzwi harmonijkowy – nowa odsłona dawnego designu

Drzwi harmonijki, które doskonale znamy z czasów naszego dzieciństwa czy też młodości kojarzą nam się z niekoniecznie wysokiej jakości produktami i przede wszystkim z niezbyt atrakcyjnym designem. Obecnie drzwi harmonijkowe drewniane znacząco różnią się od swoich poprzedników – szczególnie pod kątem jakości. Dlaczego warto więc zainwestować w tego rodzaju drzwi? Podpowiadamy!

Drzwi harmonijkowe z drewna

Drzwi harmonijkowe drewniane są doskonałym rozwiązaniem dla niemalże każdego pomieszczenia! Wszystko za sprawą designu, który przeszedł znaczącą metamorfozę na przestrzeni lat. Obecnie styl, w którym wykonywane są drewniane drzwi harmonijkowe jest zdecydowanie bardziej przyjazny panującym trendom i odpowiada współczesnym gustom. Jakość drzwi harmonijek jest również nieco inna – drzwi są zdecydowanie bardziej solidne przez wykorzystanie mocniejszych materiałów, przez co mogą służyć przez długi czas. Tym, co jest warte uwagi to również ogromna różnorodność. W zależności od aranżacji naszego mieszkania bądź domu, z łatwością można dopasować drzwi tak, aby wpisywały się w panujący w domu styl, tworząc z nim wyjątkową całość. Producenci wiedzą, że wiele osób ceni sobie również unikatowość, dlatego z myślą o nich powstały drzwi harmonijkowe z ciekawymi printami, które można dopasować do swoich preferencji. Opcji jest naprawdę wiele i każdy z nas może znaleźć coś dla siebie!

Drewniane drzwi harmonijkowe na wymiar

Drzwi harmonijkowe na wymiar będą idealnym rozwiązaniem, jeżeli zmagamy się z wyzwaniem jakim są nieregularne wymiary przestrzeni drzwiowych oraz małe pomieszczenia. Drzwi te można idealnie wręcz dopasować do swoich potrzeb i możliwości jakie daje nam mieszkanie. Gdzie sprawdzą się najlepiej? W domowych spiżarkach, schowkach, a nawet garderobie! Jest to również doskonałe rozwiązanie, jeśli nie chcemy zabierać przestrzeni z niewielkiego metrażu pokoju czy domowego biura.

Drzwi harmonijki znajdziesz na stronie http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/.