Buty robocze mogą wyglądać modnie – sprawdź ranking!

Jak można się domyślić obuwie robocze jak sama nazwa wskazuje, jest dedykowane dla konkretnych zawodów. W branży przemysłowej, budowlanej, roliczej nierzadko pracownicy muszą doposażyć swój ekwipunek pracowniczy o właśnie ten typ obuwia. Większość pracowników podkreśla, że rzadko kiedy można kupić obuwie robocze takie, które będzie mogło wpisywać się w modowe trendy. Nie da się z tym nie zgodzić, są jednak dostępne modele obuwia roboczego, które po prostu prezentują dobrze.

Komfort i wygoda

Nie da się ukryć, że obuwie bezpieczne jak sama nazwa wskazuje powinno pełnić funkcję ochronną. Nic dziwnego, że bardzo często na drugim planie jest ich ogólna prezencja i wygląd. Zadanie jakie spełnia ten rodzaj obuwia powinno dotyczyć między innymi komfortu i wygody. Producenci butów roboczych stawiają przede wszystkim na to aby buty były wyposażone w wysokiej jakości cholewkę o wysokim współczynniku przepuszczalności pary wodnej, na tym aby obuwie te było lekkie i wytrzymałe, było antypoślizgowe, zapewniało dobrą wentylację.

Modne obuwie robocze – wybrane modele

Jak już zostało wspomniane obuwie bezpieczne najczęściej jest noszone przez pracowników branży przemysłowej, chemicznej, budowlanej, rolniczej. Warto nadmienić, że na liście pracowników znajdują się także kobiety, jak wiadomo płeć piękna lubi wyglądać zawsze i wszędzie atrakcyjnie. Nic dziwnego, że bardzo często to właśnie kobiety poszukują wśród obuwia tych modeli, które prezentują się dobrze. Najczęściej wybór pada na obuwie robocze, które jest dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Jeśli chodzi o obuwie bezpieczne damskie duży wybór dostępny jest u producenta PPO. Tutaj do wyboru mamy nie tylko obuwie robocze w modnej kolorystyce ale także dostępne rodzajach. Dostępne w sprzedaży nie tylko klasyczne półbuty robocze ale także trzewiki, sandały, sportowe buty robocze oraz obuwie bezpieczne do prac rolniczych ( tutaj szczegóły: https://www.ppo.pl/obuwie-bezpieczne-do-prac-rolniczych).

Ranking obuwia roboczego

Tak jak w przypadku obuwia codziennego tak i w przypadku obuwia roboczego dostępny jest  ranking najczęściej wybieranych modeli. Największą popularnością cieszą się buty robocze:

  • wysokie trzewiki z podnoskiem kompozytowym
  • półbuty czarne bez podnoska
  • lekkie sandały robocze z podeszwą PU/TPU
  • ocieplane trzewiki z podnoskiem kompozytowym