Badura. Torebki i akcesoria, które pokochały tysiące Polek

Badura powstała jeszcze w latach 90. Przez lata skrupulatnie budowała swoją pozycję na rynku i rozpoznawalność, poszerzając z roku na rok gamę produktów. Co dzisiaj możemy znaleźć w asortymencie tej marki?

Badurę podobnie jak kilku innych polskich producentów obuwia powstałych w podobnym okresie zna niemal każdy. Kojarzona z wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania zaskarbiła sobie grono fanów. Dzisiaj sukcesywnie płynie z nurtem dominujących trendów w branży modowej, oferując niezwykle szeroki asortyment, od portfeli, przez torebki Badura, aż po odzież.

Torebki Badura – co dzisiaj znajdziemy w sklepach?

Zarówno w internetowych, jak i stacjonarnych sklepach z asortymentem Badury znajdziemy setki modeli torebek i portfeli. Przedstawiamy kilka interesujących grup produktów. Pierwszą z nich są shopperki, ich przykłady zobaczyć można pod adresem https://rovicky.eu/firm-pol-1584990140-BADURA.html Wyjątkowo pakowne i funkcjonalne, towarzyszyć mogą kobietą na zakupach, czy też na uczelni. Sprawdzą się nawet, gdy chcemy wybrać się po zakupy spożywcze do pobliskiego dyskontu, a nie chcemy zakłócać swojego pieczołowicie przygotowanego looku.

Niemniej popularne niż shopperki są klasyczne listonoszki o aktówkowym kroju. Ponadczasowa klasyka, która sprawdza się zarówno w stylizacjach z nutką paryskiej nonszalancji a także w stylizacji retro. Ten model torebki nigdy nie wychodzi z mody. Ostatnim trendem jest łączenie skóry z wzorzystym materiałem np. kratką lub regularnym geometrycznym printem.

Małe listonoszki crossbody aktualnie są nieodzownym elementem wielu kobiecych stylizacji. W asortymencie Badury pierwsze skrzypce grają modele w wyraziste kolory i fantazyjne kroje np. modele z frędzlami, czy listonoszki o kształcie podkowy. Nieoczywiste wzornictwo sprawia, że każda nawet najnudniejsza stylizacja nabiera wyjątkowego charakteru. Chcąc dodać pazura swojemu lookowi warto rozważyć taką opcję.

Akcesoria od Badury

Dominującą grupą asortymentu jest skórzana galanteria, stąd też popularność tej marki została budowana na wytrzymałych skórzanych paskach, klasycznych portfelach dla kobiet i dla mężczyzn, a nawet modnych plecaczkach.